Strona internetowa fotowoltaika. Ostatni raport IEO wykazał, że fotowoltaika jest w zasadzie jedyną branżą w OZE i w całej elektroenergetyce, która dynamicznie się rozwija i nie jest to rozwój jedynie zapowiadany, ale oparty o twarde dane. Wskazał też na wyzwania formułowane przez uczestników rynku, w tym wołanie o kadry.
W ub. roku moc elektrowni PV na świecie przekroczyła 500 GW, w UE – 100 GW, w Polsce 0,5 GW i wszędzie był to najszybciej rosnący sektor w energetyce. Wg raportu IEO „Rynek Fotowoltaiki w Polsce '2019” przyrost krajowych mocy PV w 2018 roku wynosił 90%, a w br. tempo wzrostu przekroczy 200%. Zgodnie z przewidywaniami IEO w 2019 roku przybędzie 1 GW nowych, a moc skumulowana instalacji fotowoltaicznych na koniec 2019 roku może wynieść 1,5 GW. Pod względem mocy zainstalowanej branża PV stanie się drugą technologią elektryczną OZE, po energetyce wiatrowej (obecnie ustępuje jeszcze energetyce wodnej i biomasie). W efekcie wartość rynku inwestycji PV przekroczy 3,5 mld zł.

Rynek fotowoltaiczny stanie się głównym obszarem inwestycji w energetyce odnawialnej (licząc łącznie z sektorami ciepła i biopaliw). Na koniec br. Polska może znaleźć się na 4 miejscu (4, ew. 5 lub 6) pod względem rocznych przyrostów mocy fotowoltaicznych w UE. Rok 2019 i kolejne wydają się niezwykle atrakcyjne dla inwestorów i dostawców rozwiązań na rynku PV w Polsce.

Specjalnie dla tej branży mamy przygotowaną super ofertę.

„Strona internetowa Fotowoltaika”

Co dla ciebie zrobimy?

Responsywną stronę internetową z podstawowymi zakładkami

– Strona główna

– Oferta

– Menu

– Kontakt

– Mapa

– I to co potrzebujesz

dostosowaną zarówno pod urządzenia stacjonarne jak i mobilne (responsywna strona)

Panel zarządzania stroną + film instruktażowy

Panel który pozwoli ci bez problemu zarządzać samodzielnie swoją stroną, ,dodawać wpisy grafiki zmieniać informację

Wstępne pozycjonowanie

Zgłosimy twoją stronę do wyszukiwarek i katalogów typu NAP dzięki czemu będziesz widoczny lokalnie.

W cenie masz domenę oraz miejsce na naszym serwerze przez rok czasu później możemy pomóc ci przenieść się na inny serwer.

Cena takiego pakietu w promocji to 700zł!

Przykładowe wyglądy stron

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami wypełnij formularz zgłoszeniowy a skontaktujemy się z tobą!

Zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.