Sklep internetowy gotowy od zaraz.

Sklep internetowy Shoper zawiera wszystkie niezbędne narzędzia i integracje do profesjonalnej sprzedaży online: nowoczesne płatności, dwustronną integrację z Allegro, obsługę kurierów i magazynów, sklep na Facebooku i wiele więcej.

Co dla ciebie zrobimy ?

sklep internetowy shoper

Stworzymy dla ciebie indywidualną grafikę oraz dostosujemy sklep pod telefony i tablety. Responsywny mobilny sklep internetowy.

sklep internetowy płatności online

Zintegrujemy twój sklep z płatnościami online z najniższą prowizją na rynku!

Dzięki Tpay łatwo przyjmiesz i zrealizujesz płatności online, a Twoje pieniądze zawsze będą bezpieczne. Zwiększ zasięg swojego biznesu lub po prostu ciesz się szybkimi płatnościami od Tpay.

sklep internetowy kurier

Sklep internetowy zintegrowany z furgonetka.pl

Pozwoli ci uzyskać dostęp do oferty aż 10 firm kurierskich w jednym miejscu, bez konieczności podpisywania umowy. Będziesz mógł korzystać z usług takich firm, jak DHL, DPD, UPS, FedEx, GLS, InPost, Pocztex, InPost Paczkomaty czy Paczka w RUCHu oraz nadawać przesyłki miejskie, krajowe i międzynarodowe.

sklep internetowy z ceneo

Prezentując swoje produkty w popularnych porównywarkach cen, zwiększasz swoją szansę na sprzedaż. Klienci korzystają z tych miejsc, bo są istotnym źródłem informacji o cenach i opiniach innych kupujących.

sklep internetowy z allegro

Zwiększ sprzedaż swoich produktów dzięki Allegro

Jeśli sprzedajesz na Allegro, z łatwością zaimportujesz aukcje i kategorie do swojego sklepu. Jeśli dopiero chcesz zacząć – z Shoper będzie to niezwykle skuteczne. Ponadto otrzymasz pakiet benefitów na start.

sklep internetowy z facebook

Twój sklep internetowy będzie tam, gdzie twoi
klienci – czyli na
Facebooku

integracja z crm subiekt gt

Integracja sklepu internetowego z najlepszymi systemami ERP oraz z systemami fakturowania.

Stworzymy dla ciebie sklep internetowy w krótkim czasie który zawiera najważniejsze funkcję oraz integrację. Jest to idealne rozwiązanie jeżeli nie wiesz czy sprzedaż internetowa jest dla ciebie bo nie narażasz się na wielkie koszta.

Wybierając platformę Shoper, dostajesz oprogramowanie, które jest rozwijane z myślą o właścicielach sklepów. Każdy z nich ma realny wpływ na jakość oprogramowania. Po otwarciu sklepu możesz wystawić mu opinię, oceniając dostępne funkcjonalności i system pracy – Shoper Opinie powstały właśnie po to, by wszystkim sprzedawało się tu lepiej, a oprogramowanie sklepu mogło się rozwijać wraz z potrzebami sprzedających.

Oprogramowanie Shoper dwukrotnie otrzymało prestiżową nagrodę Ekomersa – nagrodę główną w kategorii: Najlepsza platforma sklepowa. Ekomers to nagroda dla tych marek, które nieustannie rozwijają swoje produkty z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań rynku.

Zainteresowany ? Zapraszamy do kontaktu.

Wyślij do nas formularz kontaktowy a my odezwiemy się do Ciebie!