Sklepy Internetowe w Polsce są już na porządku dziennym, a liczba ich użytkowników z roku na rok rośnie.

Wg. Raportu „E-commerce w Polsce 2020” od firmy Gemius

Już 73% internautów robi zakupy online, a wynik ten jest lepszy od poprzedniej fali badania aż o 11 p.p. Znaczenie może mieć tu okres pandemii i obostrzeń w życiu gospodarczym i społecznym, który skłonił wiele osób do kupowania przez internet. Dziś kupujący online to – w porównaniu z niekupującymi – nieco częściej osoby młodsze, z wyższym wykształceniem oraz dobrze oceniające sytuację finansową swojego gospodarstwa domowego.

raport gemius ile osób kupuje przez internet
gemius.pl

Młodzi kupują mobilnie

Najpopularniejszym urządzeniem wykorzystywanym w procesie zakupów online jest laptop (80% wskazań), na dalszych miejscach zestawienia plasują się telefon/smartfon (69%) oraz komputer stacjonarny (50%). Co ciekawe, w najmłodszej grupie respondentów najczęściej wybieranym w kontekście e-commerce’u typem urządzenia jest telefon – wskazało go aż 92% badanych w wieku 15-24 lat.

Dlatego jeżeli chcesz żeby Twoja firma w dalszym ciągu szybko się rozwijała i nie została w tyle za konkurencją koniecznie zastanów się nad stworzeniem sklepu internetowego.

Nasza oferta

Nasza oferta jest dostosowana dla każdego klienta pod kątem czasu realizacji oraz kosztów.

Sklepy internetowe Shoper

sklepy internetowe shoper

Jeżeli zależy ci na czasie ale nie chcesz wydawać olbrzymich pieniędzy bo nie wiesz czy twój sklep wypali i czy znajdziesz czas na zajmowanie się nim sklep shoper jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Sklep internetowy Shoper zawiera wszystkie niezbędne narzędzia i integracje do profesjonalnej sprzedaży online: nowoczesne płatności, dwustronną integrację z Allegro, obsługę kurierów i magazynów, sklep na Facebooku i wiele więcej.

Co dla ciebie zrobimy ?

  • Stworzymy dla ciebie grafikę na podstawie oraz dostosujemy sklep pod telefony i tablety. Responsywny mobilny sklep internetowy.
  • Zintegrujemy twój sklep z płatnościami online z najniższą prowizją na rynku!
  • Podłączymy do twojego sklepu moduł kurierski furgonetka.pl
  • Prezentując swoje produkty w popularnych porównywarkach cen, zwiększasz swoją szansę na sprzedaż. 
  • Podłączymy twój sklep pod Facebooka
  • Stworzymy dla ciebie sklep internetowy w krótkim czasie który zawiera najważniejsze funkcję oraz integrację. Jest to idealne rozwiązanie jeżeli nie wiesz czy sprzedaż internetowa jest dla ciebie bo nie narażasz się na wielkie koszta.

Podsumowując sklep internetowy shoper jest idealnym rozwiązaniem jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z ecommerce chcesz aby sklep był prosty i łatwy w obsłudze a także intuicyjny dla klienta. Jeżeli jesteś zainteresowany i potrzebujesz więcej informacji kliknij tutaj!

Sklepy internetowe Woocommerce

sklepy internetowe woocommerce

Co to jest WooCommerce?

WooCommerce to wtyczka sklepu internetowego do najpopularniejszej platformy do tworzenia stron internetowych WordPress. Ułatwia tworzenie sklepu i zarządzanie nim, jest elastyczna i ma wiele istotnych funkcji, jak organizacja magazynu, bezpieczne płatności i wysyłka. WooCommerce to najpopularniejsza wtyczka eCommerce.

  1. Woocomerce jest bezpłatny

Moduł WooCommerce jest darmowy. Do działania sklepu potrzebujesz mieć wykupione miejsce na serwerze w związku z tym koszt razem z domeną może sięgnąć do 300zł rocznie.

Należy pamiętać, że niektóre dodatkowe moduły i inne rozszerzenia od firm zewnętrznych mogą być płatne.

2.WooCommerce jest modułowy

WooCommerce jako oprogramowanie oparte na WordPressie w związku z tym zawiera bogaty zestaw funkcji, które można rozszerzać, dodając kolejne wtyczki. Po pierwsze jest ogromny wybór motywów i szablonów, a także rozszerzeń specyficznych dla sklepów internetowych.

  1. WooCommerce jest elastyczny

Możesz sprzedawać produkty fizyczne, cyfrowe, subskrypcje, usługi i wiele innych projektów.

4. WooCommerce jest bezpieczny

WooCommerce jest regularnie aktualizowany, więc nie musisz się martwić o żadne problemy bezpieczeństwa. Twórcy stale monitorują bazę kodów pod kątem luk w zabezpieczeniach oraz dodają aktualizacje i poprawki błędów. Dzięki systemowi aktualizacji za pomocą jednego kliknięcia aktualizowanie wtyczki jest szybkie i bezporblemowe.

5. WooCommerce ma wiele narządzi do analityki

Analityka podczas prowadzenia sklepu internetowego to klucz do sukcesu. Dlatego WooCommerce zapewnia szeroki zestaw analiz wyświetlanych w przejrzystym i intuicyjnym interfejsie. Obowiązkowo zintegrujemy twój sklep z Google Analytics.

6. WooCommerce jest przyjazny dla treści

Niewątpliwie treść jest ważnym elementem marketingu sklepów internetowych, ulepszania sprzedaży i optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Dlatego WooCommerce oferuje szeroką gamę opcji zarządzania treścią, w tym blogów, stron docelowych, e-mail marketingu i opisów produktów.

Dlaczego warto wybrać WooCommerce?

Reasumując WooCommerce zapewnia kompletne rozwiązanie sklepu internetowego, które jest szybkie, łatwe w użyciu i może dostosować się do potrzeb Twojej firmy.

Sklepy internetowe presta shop

sklepy internetowe prestashop

Oprogramowanie to powstało jako projekt studencki. Rozwinęła się tak mocno, że jest to aktualnie najbardziej popularny tego typu program. Obecnie dzięki niemu istnieje ponad 300 000 sklepów na całym świcie. Jednym z nich jest choćby sieć sklepów decathlon. Dzięki możliwości rozbudowania sklepu i dodania coraz to nowszych narzędzi, można stworzyć całkiem dobrze prosperującą działalność. Wybór spośród tysięcy szablonów pozwala na personalizację sklepu według własnego gustu i preferencji.

Jeżeli nie wiesz która platforma myłaby idealna dla twojego biznesu skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas formularz kontaktowy a my odezwiemy się do Ciebie!