kurier dla sklepu internetowego

Czym Furgonetka.pl różni się od tradycyjnych usług kurierskich?
Furgonetka.pl to broker kurierski, czyli firma, która współpracuje z kurierami. Od użytkowników nie wymaga się podpisywania umów. Nie ma też innych zobowiązań. Jednocześnie serwis pozwala na korzystanie z usług aż 10 firm kurierskich – DPD, Fedex, UPS, GLS, Inpost, Poczta Polska, Patron Service, Geis, Paczka w Ruchu i Paczkomaty. Współpraca serwisu Furgonetka.pl z kurierami umożliwia proponowanie Klientom najtańszego kuriera, ale jednocześnie gwarantuje też ogromną wygodę.

Dlaczego zaoszczędzisz na przesyłkach z Furgonetka.pl?
Pośrednictwo w nadawaniu przesyłek realizowane przez Furgonetka.pl, pozwala na obniżenie kosztów nadania paczki. Furgonetka.pl to naprawdę tanie przesyłki kurierskie, a niższa cena wynika z tego, że każdy Klient korzysta przy wysyłaniu swojej paczki z warunków cenowych, jakie Furgonetka.pl wynegocjowała w firmach kurierskich, z którymi współpracuje. Broker kurierski może wynegocjować niższe ceny, dlatego że zapewnia firmie kurierskiej stałą i jednocześnie też dużą ilość zleceń. Im więcej tych zleceń, tym niższa jest cena wysyłki, a tym samym Klient może więcej zaoszczędzić. Kurier dla sklepu internetowego.
Wyślesz każdą paczkę bez wychodzenia z domu. Wystarczy wejść na stronę Furgonetka.pl, określić typ przesyłki, wpisać dane odbiorcy, wybrać przewoźnika i przekazać swoją przesyłkę kurierowi. Później możesz monitorować ją, dzięki czemu zawsze wiesz, gdzie jest i kiedy dotrze do celu. Nie musisz dzwonić do firm kurierskich i sprawdzać ofert – w jednym miejscu masz wszystkie ceny i warunki wysyłki.

Przesyłki krajowe i zagraniczne
Nie ma znaczenia, czy chcesz wysłać przesyłkę w kraju, czy za granicę. We wszystkich przypadkach Furgonetka.pl gwarantuje Ci niskie ceny i najwyższą jakość obsługi. W każdej chwili możesz też sprawdzić koszt wysłania konkretnej paczki. Wystarczy, że określisz wymiary paczki, podasz jej wagę i kod pocztowy nadawcy oraz odbiorcy, a od razu poznasz koszt wysyłki w różnych firmach kurierskich i sprawdzisz, do jakich krajów możesz wysłać paczkę.

Firma działa już od 9 lat i do tej pory z usług serwisu skorzystało ponad 500 tysięcy użytkowników, którzy wysłali prawie 9 milionów paczek. Stale rosnące grono użytkowników pozwala nam na nieustanne negocjowanie lepszych warunków w firmach kurierskich, a tym samym na gwarantowanie jeszcze niższych cen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.