Allegro Ads w CreAdsy.pl. Z przyjemnością pragniemy ogłosić że zostaliśmy oficjalnie uczestnikiem programu Allegro Ads. Pomagamy naszym klientom profesjonalnie przeprowadzić kampanie reklamowe na Allegro aby sprzedawać więcej i wyprzedzić konkurencję.

To idealna metoda zarówno dla nowych sprzedawców ponieważ łatwo mogą dotrzeć do swoich klientów jak i starych wyjadaczy którzy dzięki Allegro Ads mogą wyprzedzić konkurencyjne firmy i wypromować bardziej swoją ofertę zamiast ciągle bić się ceną.

Allegro Ads to reklama Twoich ofert na Allegro. Twoje oferty będą wyświetlane w najpopularniejszych miejscach na Allegro, na wszystkich urządzeniach i w aplikacjach mobilnych, przed ofertami innych sprzedających:

  • w wynikach wyszukiwania: dwie pierwsze i dwie ostatnie pozycje oraz jako pojedyncze oferty sponsorowane pomiędzy ofertami na liście ofert
  • na lewo od wyników wyszukiwania, pod filtrami
  • na stronie przedmiotu w sponsorowanych ofertach tej samej kategorii.

Czym wyróżnia się reklamowanie ofert przez Allegro Ads?

Jeśli jesteś nowym sprzedawcą, Allegro Ads pomoże wyświetlać Twoje oferty nad ofertami konkurencji. Pozwoli Ci to rozpromować Twoje oferty już od pierwszych dni sprzedaży.

Twój biznes zyskuje

18 mln

Użytkowników Allegro

Idealne dopasowanie – zapytania użytkowników zwiększają zainteresowanie i szansę na sprzedaż.17 mld

Wyszukań na Allegro

Budowanie świadomości – reklamy towarzyszą konsumentom na każdym etapie ścieżki zakupowej: od zainteresowania do zakupu.24mln

Sfinalizowanych transakcji

Efektywna sprzedaż – reklama wyświetla się kupującemu na Allegro oraz na zewnętrznych serwisach, zachęcając do zakupu.

Wyświetlaj oferty na każdym etapie ścieżki zakupowej

oferty sponsorowane allegro ads

Oferty sponsorowane

Kampania Ofert sponsorowanych umożliwia zaprezentowanie wystawionej przez Ciebie oferty jako pierwszej w miejscach najpopularniejszych na Allegro. Oferty sponsorowane dobierane są kontekstowo, czyli do zapytania użytkownika.

reklamy graficzne allegro ads

Reklama graficzna

Specjalnie dla Sprzedawców, którzy chcą zwiększyć rozpoznawalność swojej marki na Allegro. Reklama graficzna to możliwość wyświetlania ofert nad wynikami wyszukiwania na Allegro. Dodaj reklamę, która zawiera Twój logotyp oraz chwytliwe hasło reklamowe.

siec reklamowa allegro ads

Sieć reklamowa

Sieć reklamowa to możliwość prezentacji ofert na zewnętrznych serwisach – Facebook i Google. Dodając kampanię Google Ads, dotrzesz do nowych użytkowników, a z Facebook Ads dotrzesz do osób, które już widziały Twoją ofertę, ale nie dokonały zakupu.

Zainteresowany ? Zapraszamy do kontaktu.

allegro ads w creadsy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.